Služby pro klienty

Naše služby pro klienty

V projektu Czech Village a dalších, které jsme vybrali, vám osobně garantujeme bezproblémový prodej pozemků a domů. Zájemcům zde zajišťujeme kompletní realitní servis a s tím související služby.

Zajistíme prohlídku domů a pozemků na ostrově

Projedeme společně všechny nemovitosti, které se vám líbí.

Dům nebo pozemek zde na ostrově nelze vybrat na dálku. Kupovat zajíce v pytli je zbytečné a nedává smysl. Zajistíme pro vás prohlídku zdejších nemovitostí, abyste měli skutečnou představu, jak vše vypadá na místě a nebyli později překvapení skutečnostmi, které nebyly na fotografiích vidět. 

Prohlídky

Pomůžeme vám s letenkami a s plánováním cesty

Vše co je zapotřebí, abyste bez problémů přiletěli.

Pomůžeme vám s naplánováním cesty na ostrov Roatán, doporučíme nejlepší trasy i termíny pro Váš pobyt. Dostanete od nás tipy na nákup letenek v nejvhodnějším období a za nejnižší ceny.

Letíme na Roatán

Prověření kupované nemovitosti

Prověříme osobně nemovitost, kterou hodláte koupit.

Poskytneme Vám informace o reálné ceně nemovitosti, o které uvažujete, návratnosti investice a předpokládaných měsíčních nákladech na provoz a údržbu. Zkontrolujeme případně i smlouvu s prodávajícím, abyste měli jistotu, že nebudete podvedeni a zklamáni.

Službu poskytuje pan Jiří Černý - honorární konzul České republiky na Roatánu, kterého můžete kontaktovat e-mailem na adrese: roatan@honorary.mzv.cz

Časté otázky, které dostáváme od zájemců o investice na ostrově naleznete na této stránce.

Honorární konzulát

Besedy o ostrově Roatán

Chcete se s námi potkat osobně? Zveme Vás na besedu o ostrově Roatán, kterou pořádáme dvakrát ročně, kdy jsme obvykle všichni v ČR.
Beseda o ostrově Roatán 2023

Nejnovější nabídka

Na prodej
dle výběru klienta
Na prodej
4.670.000 Kč
Místností
3
84 m²
Na prodej
8.190.000 Kč
Místností
5
200 m²