Na prodej

Dům na klíč - Double villa

Místností
5
Pozemek
500 m²
Obytná plocha
200 m²
Cena domu
8.190.000 Kč

Double villa s pozemkem

Modelový dům Double villa je vyšší řada prostorných domů určených k trvalému bydlení pro dvě rodiny. V uvedené ceně je zahrnuta cena domu i pozemku.

Double villa je ostrovní karibský dům navrhovaný pro náročnější klientelu nebo pro rodiny které se rozhodly žít na Roatánu trvale. 

Dům má dvě obytná poschodí, přičemž jedno z nich může sloužit také k pronajímání. Přízemí je rozděleno na dva samostatné apartmány včetně příslušenství a v případě pronájmu je takto celé přízemí oddělené a zaručuje dostatek soukromí pro majitele i nájemce. 

V nabídce je uvedena základní verze která se dá na přání klienta rozšířit o bazén, obytnou pergolu, garáž, dílnu, nebo další příslušenství. Bazén je velmi žádaný především pro rodiny s dětmi a bývá velkým bonusem.  

Běžný den se tráví na Roatánu na terase a jak je vidět z dokumentace, nabízí tento dům dostatek venkovního prostoru na terasách u obou obytných poschodí. Pokud se nechá dřevěná konstrukce v nižším podlaží porůst kvetoucí vegetací, působí to obzvláště působivě. 

V případě stavby bazénu je pak vstup přímo ze spodní terasy. Odtud také mohou vést další schody na zahradu nebo dalšího příslušenství podle přání klienta.

Domy jsou dodávány včetně nábytku z masivu z tropického dřeva, které si klient zvolí dle vlastního uvážení. Výhodu kvalitního materiálu je to, že dále nepracuje a investice je tak definitivní.

Přesto že je cena Double villa zdánlivě vyšší, stále odpovídá ceně městského bytu pro trvalé bydlení. Jste tak na stálé dovolené v teple a u karibského moře. 

Fotogalerie

Proč být v Czech Village?

Rádi zde uvítáme všechny milovníky klidu a krásného počasí, ale i všechny ostatní, kteří milují cestování, potápění, rybaření, koupání, jachting a ostatní vodní sporty. Společenství vlastníků domů v České Vesnici se stará o pořádek, organizaci a bezpečnost. Současně zajišťujeme veškeré nezbytné služby v rámci plynulého provozu projektu a provozujeme systém, který umožňuje nemovitosti efektivně pronajímat. Našim klientům jsou k dispozici i služby honorárního konzulátu České republiky na Roatánu.

1.

Krásná destinace s velmi dobrou leteckou dostupností několika cestami.

2.

Zázemí české komunity a s tím související výhody, kontakty, zkušenosti.

3.

Možnost plnohodnotně vlastnit nemovitosti se všemi právy i jako cizinec.

4.

Možnost místní rezidentury a dlouhodobého pobytu bez omezení.

5.

Možnosti podnikání v nejrůznějších oblastech. Založení firmy bez problémů.

6.

Čisté moře, úžasné podnebí, vlhkost vzduchu, příjemné klima po celý rok.

7.

Vysoká kvalita restaurací, bister, barů a obchodů za přijatelné ceny.

8.

Skvělá výchozí poloha pro cestování po dalších zemích Amerického kontinentu.

9.

Nízká cenová úroveň veškerých služeb, potravin a dalšího zboží.

10.

Vynikající podmínky pro vodní sporty. Potápění, paddleboarding, kitesurfing...

Další nemovitosti

Na prodej
10.900.000
Místností
6
141 m²
Na prodej
dle výběru klienta
Na prodej
4.670.000 Kč
Místností
3
84 m²