Na prodej

Dům CV-1

Místností
6
Pozemek
1 060 m²
Obytná plocha
230 m²
Cena domu
420.000 USD

Dům s úžasným výhledem

Vlajková loď projektu Czech Village. Robustní kombinovaný dům na pozemku #1, vpravo za první bránou G1. Dům stojící na horní parcele projektu o ploše 1.060 m2 je kombinací zděné stavby s robustními základy technické části,  kde jsou  technické místnosti a zázemí, zastřešený ochoz a prostorná garáž.  

1.NP tvoří rozsáhlý obytný prostor se čtyřmi ložnicemi, dvěma koupelnami, třemi toaletami  a obrovským obývacím pokojem spojeným s prostornou kuchyní. 

Z domu je výhled na moře, což je možné pozorovat z dlouhé zastřešené  terasy,  která lemuje celou polovinu domu na přístupové straně a směrem k moři. Pod domem je prostor na zahradu, vedle domu je dostatek místa pro případné postavení dalšího domu, dílny, nebo garáže.  

Dům má vlastní obrovský zásobník na vodu,  je k němu veškerá stavební a projektová dokumentace a to i obrazová. K dispozici je v kanceláři na požádání. Naprosto detailní dokumentace dokladuje velikost a preciznost stavby. 

Stávající kapacita je 8 lůžek,  díky konstrukci by se pod domem v technické části daly přistavět další dvě samostatné bytové jednotky. Bylo by to na úkor technických místností a garáže,  která se dá nahradit parkováním pod zastřešeným ochozem domu.  Dům je plně vybavený nábytkem z masivního dřeva  a kompletní kuchyní se spotřebiči. 

1.NP je vhodné na trvalé bydlení.  K pronajímání by byly vhodné prostory v přízemí , které by se pouze dovybavily a upravily k těmto účelům. Na požádání předložíme další informace, po dohodě je možná osobní  prohlídka domu přímo na ostrově. 

Základní parametry
Obytné místnosti
5
Garáž
Ano
Koupelny
2
Parkovací místo
2

Proč být v Czech Village?

Rádi zde uvítáme všechny milovníky klidu a krásného počasí, ale i všechny ostatní, kteří milují cestování, potápění, rybaření, koupání, jachting a ostatní vodní sporty. Společenství vlastníků domů v České Vesnici se stará o pořádek, organizaci a bezpečnost. Současně zajišťujeme veškeré nezbytné služby v rámci plynulého provozu projektu a provozujeme systém, který umožňuje nemovitosti efektivně pronajímat.

1.

Bezpečná destinace s velmi dobrou leteckou dostupností.

2.

Zázemí české komunity a s tím související výhody.

3.

Možnost plnohodnotně vlastnit nemovitosti i jako cizinec.

4.

Možnost místní rezidentury.

5.

Možnosti podnikání v nejrůznějších oblastech.

6.

Úžasné podnebí, příjemné klima po celý rok. Čisté moře.

7.

Vysoká kvalita restaurací, bister, barů a obchodů.

8.

Skvělá výchozí poloha pro cestování po dalších zemích.

9.

Přijatelná cenová úroveň veškerých služeb a zboží.

10.

Vynikající podmínky pro vodní sporty.

Další nemovitosti

Na prodej
dle výběru klienta
Na prodej
4.706.000 Kč
Místností
4
83 m²
Na prodej
4.100.000 Kč
Místností
3
80 m²