Archivováno

Hospoda Czech Village - prodáno

Místností
3
Pozemek
340 m²
Obytná plocha
80 m²
Cena domu
4.100.000 Kč

Hospoda v České vesnici

Hospoda je umístěna na strategickém místě, hned za hlavní branou Gate #2 , druhý objekt vlevo. Plocha pozemku je asi 340 m2. 

Předzahrádka vstupu do obslužné části slouží současně jako parkoviště pro dvě auta. Vlastní objekt hospody se skládá z venkovní části k posezení, kde je pod jednoduchou střechou v otevřeném prostoru kapacita cca 50 míst k sezení.  Venkovní posezení je na lavicích se stoly z masivního dřeva.

Vnitřní část je tvořena kuchyňkou a barem s otevíracím oknem pro obsluhu. Plocha kuchyňky je asi 10 m2, plocha baru je totožná. Konstrukce hospody která byla původně pojata jako venkovní stánek a postupně se zastřešila,  je tvořena z přepravního konteineru 40 + , který je rozdělen na jednotlivé části.

Důvodem tohoto řešení byla robustnost konstrukce a také pevnost a odolnost prosti vloupání, hlodavcům a nebo hmyzu. KTN je opláštěn dřevem, takže se jeví jako běžná stavba. V pravé  vnitřní části hospody je vstup do dvou  ubytovacích místností obsluhy a koupelny.  Kapacita je 4 lůžka (2 ložnice) nebo jedna ložnice 2 lůžka a malý obývací pokoj.

Vybavení je strohé, určené pro možnosti ubytování obsluhy hospody a vytvoření pracovního zázemí. Konstrukce přístěnku na bydlení je klasická, dřevěná v ostrovním stylu. Ložnice je vybavena klimatizací, koupena je prostorná a je také vybavena klimatizací.         

V levé části od vstupu jsou dámské a pánské oddělené toalety s umyvadly a bokem budovy jsou schody do 1 NP které byly jako příprava k vybudování obytné části ,kde byly v plánu tři apartmány pro hosty.  Plány a dokumentace jsou k dispozici jako součást prodeje. Předpokládalo se ubytování ve třech samostatných jednotkách se sociálním zázemím a oddělenými terasami. Tyto byly určené pro ubytované hosty v rámci zlepšení ekonomiky provozu hospody. Předpokládal se provoz polopenzí, přes den jsou turisté většinou na plážích, nebo poznávacích výletech po ostrově.   

Provoz hospody byl nastaven v odpoledních a večerních hodinách, přes den (vyjma snídaní v rámci polopenze) bylo zavřeno.  Hospoda slouží současně také jako místo k setkávání turistů na schůzky,  scházejí se v ní denně majitelé objektů a i místní lidé bydlící v okolí, Pravidelně se pořádaly různé kulturní akce, promítání filmů, karaoke, country večer a podobně.

S přibývajícím počtem domů a s předpokladem  výrazného zvětšení české komunity se Hospoda stala součástí kulturního života a základem veškerého společného dění v projektu.     

Proč být v Czech Village?

Rádi zde uvítáme všechny milovníky klidu a krásného počasí, ale i všechny ostatní, kteří milují cestování, potápění, rybaření, koupání, jachting a ostatní vodní sporty. Společenství vlastníků domů v České Vesnici se stará o pořádek, organizaci a bezpečnost. Současně zajišťujeme veškeré nezbytné služby v rámci plynulého provozu projektu a provozujeme systém, který umožňuje nemovitosti efektivně pronajímat. Našim klientům jsou k dispozici i služby honorárního konzulátu České republiky na Roatánu.

1.

Krásná destinace s velmi dobrou leteckou dostupností několika cestami.

2.

Zázemí české komunity a s tím související výhody, kontakty, zkušenosti.

3.

Možnost plnohodnotně vlastnit nemovitosti se všemi právy i jako cizinec.

4.

Možnost místní rezidentury a dlouhodobého pobytu bez omezení.

5.

Možnosti podnikání v nejrůznějších oblastech. Založení firmy bez problémů.

6.

Čisté moře, úžasné podnebí, vlhkost vzduchu, příjemné klima po celý rok.

7.

Vysoká kvalita restaurací, bister, barů a obchodů za přijatelné ceny.

8.

Skvělá výchozí poloha pro cestování po dalších zemích Amerického kontinentu.

9.

Nízká cenová úroveň veškerých služeb, potravin a dalšího zboží.

10.

Vynikající podmínky pro vodní sporty. Potápění, paddleboarding, kitesurfing...

Další nemovitosti

Na prodej
dle výběru klienta
Na prodej
4.670.000 Kč
Místností
3
84 m²
Na prodej
8.190.000 Kč
Místností
5
200 m²