Na prodej

Dům na klíč - Basic house

Místností
3
Pozemek
474 m²
Obytná plocha
84 m²
Cena domu
4.670.000 Kč

Basic house s pozemkem

Modelový dům Basic house  je základní řada domů určených k trvalému bydlení pro vícečlennou rodinu. Zděná konstrukce stojí na nosných pilířích, což přináší mnoho výhod. V uvedené ceně je zahrnuta cena domu i pozemku.

Vnitřní plocha domu 84 m2 je v ostrovních podmínkách naprosto dostatečná, protože na Roatánu se odehrává denní život především na terase.

Venkovní terasa 42 m2 je prostorná a pohodlná. Z ložnic i hlavního pokoje jsou  výstupy na terasu posuvnými dveřmi a tím je zajištěno dostatek světla i soukromí. Na přání je možné základní hloubku terasy zvětšit, samozřejmě se tím  změní i obytná plocha a cena. Terasa je v základním provedení  částečně zastřešená.  Můžete si vychutnat karibské slunce i příjemný stín.

Na obrázku je základní varianta která se dá podle požadavků zákazníka doplnit, nebo pozměnit.  Pokud stojí dům na svažitém pozemku, vznikne pod domem další zastřešený prostor který se dá využít na dílnu, garáž, technickou místnost nebo podobně. I tuto variantu karibského domu můžete doplnit o bazén, další terasu s grilem nebo jiné příslušenství, které tak vznikne přizpůsobením terénu. Tato zděná varianta může být i v provedení dřevostavby, se stejnými prvky i rozměry. 

Basic house je rozumné, ekonomické i užitné řešení pro celou rodinu na rekreaci i k trvalému bydlení. Ve srovnání s cenami nemovitostí v České republice je tato investice levnější než malý městský byt.  

Proč být v Czech Village?

Rádi zde uvítáme všechny milovníky klidu a krásného počasí, ale i všechny ostatní, kteří milují cestování, potápění, rybaření, koupání, jachting a ostatní vodní sporty. Společenství vlastníků domů v České Vesnici se stará o pořádek, organizaci a bezpečnost. Současně zajišťujeme veškeré nezbytné služby v rámci plynulého provozu projektu a provozujeme systém, který umožňuje nemovitosti efektivně pronajímat. Našim klientům jsou k dispozici i služby honorárního konzulátu České republiky na Roatánu.

1.

Krásná destinace s velmi dobrou leteckou dostupností několika cestami.

2.

Zázemí české komunity a s tím související výhody, kontakty, zkušenosti.

3.

Možnost plnohodnotně vlastnit nemovitosti se všemi právy i jako cizinec.

4.

Možnost místní rezidentury a dlouhodobého pobytu bez omezení.

5.

Možnosti podnikání v nejrůznějších oblastech. Založení firmy bez problémů.

6.

Čisté moře, úžasné podnebí, vlhkost vzduchu, příjemné klima po celý rok.

7.

Vysoká kvalita restaurací, bister, barů a obchodů za přijatelné ceny.

8.

Skvělá výchozí poloha pro cestování po dalších zemích Amerického kontinentu.

9.

Nízká cenová úroveň veškerých služeb, potravin a dalšího zboží.

10.

Vynikající podmínky pro vodní sporty. Potápění, paddleboarding, kitesurfing...

Další nemovitosti

Na prodej
10.900.000
Místností
6
141 m²
Na prodej
dle výběru klienta
Na prodej
8.190.000 Kč
Místností
5
200 m²