Archivováno

Dům CV-15 - prodáno

Místností
6
Pozemek
560 m²
Obytná plocha
260 m²

Dům se třemi apartmány

Hezký, dobře situovaný dům stojící v pomyslném centru projektu České vesnice. 

Byl od počátku určený k trvalému bydlení ve spodním podlaží,  které je zadní částí celé pod úrovní okolního povrchu. Tím dává domu stabilní teplotu bez výkyvů teploty. 

Velmi robustní zděná konstrukce domu s litými železobetonovými stropy je velmi stabilní a skýtá bezpečné bydlení za jakýchkoliv podmínek.  K domu je k dispozici kompletní projektová a obrazová dokumentace postupu výstavby, uložená v materiálech České Vesnice a také v tištěné formě prováděcích výkresů. 

Spodní podlaží tvoří pohodlný obývací pokoj s prostornou kuchyní a výstupem na krytou terasu. V levé části jsou dvě  samostatné ložnic , jedna z nich s výstupem na terasu. V opačné, pravé části domu, je vedle kuchyně vstup do velké koupelny s WC a a zadní technické místnosti domu. 

Všechny prostory domu jsou plně vybaveny nábytkem a spotřebiči, v domě se s drobnými přestávkami trvale bydlí.  Spodní část domu je určena pro majitele domu.

V hodní části domu jsou dva apartmány s označením A1 a A2,  které jsou určené k turistickým pronájmům. Jsou koncipovány každý samostatně, s výstupem na terasu a parkovacím stáním pro auta. 

Současně je zde provedena příprava pro vybudování dalšího, třetího  apartmánu na pronájmy. Prostory stačí opláštit a vybavit.  Tyto mají samostatný přístup z hodní terasy a nijak tím neomezují majitele domu v přízemí.  

Aby nebyl majitel domu limitován výhledem možnosti  stavby na pozemku pod ním, koupil také tento pozemek a dává jej jako součást hodnoty domu. Je to tedy druhá stavební parcela patřící do prodejní ceny domu.  Nový majitel  domu se může rozhodnout zda pozemek prodá  a získá tím peníze, ale ztratí výhled, zachová výhled a pozemek si ponechá a nebo postaví sám na parcele pod ním dům který nebude bránit výhledu a následně jej prodá i s pozemkem.  Tím by si garantoval zachování výhledu na moře a současně by si prodejem pozemku nebo pozemku s domem snížil pořizovací náklady na vlastní nemovitost.  

Rozhodnutí bude na novém majiteli.  Vzhledem k nabízeným možnostem je to velmi výhodná investice s více možnostmi využití. 

Základní parametry
Obytné místnosti
6
Koupelny
3
Parkovací místo
tři auta
Garáž
Ne

Proč být v Czech Village?

Rádi zde uvítáme všechny milovníky klidu a krásného počasí, ale i všechny ostatní, kteří milují cestování, potápění, rybaření, koupání, jachting a ostatní vodní sporty. Společenství vlastníků domů v České Vesnici se stará o pořádek, organizaci a bezpečnost. Současně zajišťujeme veškeré nezbytné služby v rámci plynulého provozu projektu a provozujeme systém, který umožňuje nemovitosti efektivně pronajímat. Našim klientům jsou k dispozici i služby honorárního konzulátu České republiky na Roatánu.

1.

Krásná destinace s velmi dobrou leteckou dostupností několika cestami.

2.

Zázemí české komunity a s tím související výhody, kontakty, zkušenosti.

3.

Možnost plnohodnotně vlastnit nemovitosti se všemi právy i jako cizinec.

4.

Možnost místní rezidentury a dlouhodobého pobytu bez omezení.

5.

Možnosti podnikání v nejrůznějších oblastech. Založení firmy bez problémů.

6.

Čisté moře, úžasné podnebí, vlhkost vzduchu, příjemné klima po celý rok.

7.

Vysoká kvalita restaurací, bister, barů a obchodů za přijatelné ceny.

8.

Skvělá výchozí poloha pro cestování po dalších zemích Amerického kontinentu.

9.

Nízká cenová úroveň veškerých služeb, potravin a dalšího zboží.

10.

Vynikající podmínky pro vodní sporty. Potápění, paddleboarding, kitesurfing...

Další nemovitosti

Na prodej
dle výběru klienta
Na prodej
4.670.000 Kč
Místností
3
84 m²
Na prodej
8.190.000 Kč
Místností
5
200 m²