Archivováno

Bungalov B-8 - prodáno

Místností
3
Pozemek
376 m²
Obytná plocha
46 m²

Malý bungalov s výhledem

Bungalov B8 je malý rodinný bungalov se dvěma ložnicemi a s výbornou polohou v Czech Village kousek od moře a společného  mola. 

Z terasy je krásný výhled na celou zátoku.  Bungalov je řešen velmi dobře dispozičně a umožňuje i trvalé bydlení.  K dispozici jsou dvě samostatné  ložnice se širokými postelemi, koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Středem bungalovu je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je krásný výhled na moře.  Zajímavá je také prostorná obytná místnost na zastřešené terase, kterou je možno užívat i při dešti. 

Horní obytná část má celkem 74 m².  Z toho obývací pokoj a kuchyň 23 m²,  každá ložnice má 8,5 m²,  koupelna a toaleta 5,6 m²,  terasa 28 m². 

Pod domem je druhá, spodní terasa o ploše 20 m²  která byla určená k opalování, nebo možné přístavbě další místnosti. Pod obytnou plochou domu je uzavřený prostor která se dá označit jako sklep a má plochu  27,5 m². 

Vnitřní vybavení, které je zahrnuto v ceně  je plynový sporák, lednice,  chladící výdejník vody,  postele v ložnicích,  sprcha, pračka, sedačka v obýváku, stůl, konferenční stolek, skříň a televize, stůl a čtyři židle, na terase  sedací souprava ze zahradního nábytku.  Ve skladu v přízemí je  bojler na teplou vodu, čerpadlo na vodu a  plynová láhev.

Bungalov B8 má výbornou polohu odkud je nádherný výhled na celou zátoku a východ slunce.  Ze všech bungalovů má největší pozemek,  který by umožňoval přístavu dalších obytných prostor pod domem, postavení bazénku pod spodní terasou, popřípadě garáže nebo dílny na spodní části parcely,  kde je nyní vlastní parkovací stání.  Sousedí také s komunitní studnou, odkud se případně dá čerpat užitková sladká voda. 

B8 je zajímavá investice na krásném a bezpečném místě středu spodní části České vesnice.  

Základní parametry
Obytné místnosti
3
Koupelny
1
Parkovací místo
2
Garáž
Ne

Fotogalerie

Proč být v Czech Village?

Rádi zde uvítáme všechny milovníky klidu a krásného počasí, ale i všechny ostatní, kteří milují cestování, potápění, rybaření, koupání, jachting a ostatní vodní sporty. Společenství vlastníků domů v České Vesnici se stará o pořádek, organizaci a bezpečnost. Současně zajišťujeme veškeré nezbytné služby v rámci plynulého provozu projektu a provozujeme systém, který umožňuje nemovitosti efektivně pronajímat. Našim klientům jsou k dispozici i služby honorárního konzulátu České republiky na Roatánu.

1.

Krásná destinace s velmi dobrou leteckou dostupností několika cestami.

2.

Zázemí české komunity a s tím související výhody, kontakty, zkušenosti.

3.

Možnost plnohodnotně vlastnit nemovitosti se všemi právy i jako cizinec.

4.

Možnost místní rezidentury a dlouhodobého pobytu bez omezení.

5.

Možnosti podnikání v nejrůznějších oblastech. Založení firmy bez problémů.

6.

Čisté moře, úžasné podnebí, vlhkost vzduchu, příjemné klima po celý rok.

7.

Vysoká kvalita restaurací, bister, barů a obchodů za přijatelné ceny.

8.

Skvělá výchozí poloha pro cestování po dalších zemích Amerického kontinentu.

9.

Nízká cenová úroveň veškerých služeb, potravin a dalšího zboží.

10.

Vynikající podmínky pro vodní sporty. Potápění, paddleboarding, kitesurfing...

Další nemovitosti

Na prodej
10.900.000
Místností
6
141 m²
Na prodej
dle výběru klienta
Na prodej
4.670.000 Kč
Místností
3
84 m²